valfrejus
Valfrejus opinie

ValfrejusPodziel się z nami opinią na temat ośrodka narciarskiego Valfrejus. Twoja opinia jest ważna dla osób chcących odwiedzić to miejsce. Chętnie dowiemy się jak spędziłeś swój czas na nartach w Valfrejus. Możesz również wyrazić opinie na temat biura podróży, z jakiego usług korzystałeś albo hotelu lub apartamentu, w którym przyszyło Tobie odpoczywać po śnieżnych szaleństwach na stoku. Każda opinia o Valfrejus jest ważna!

Wasze opinie

comments powered by Disqus

Poprzednie komentarze:


Marek -- Czwartek 20 Grudzień 2012 rok. Godzina: 11:51:11

Trzeba przyznać, że Valfrejus jest daleko położone od Polski, ale świetnie przygotowane trasy narciarskie, alpejskie widoki i klimat całkowicie rekompensują ten trud jazdy. Byłem tam w tym roku w marcu z kilkuosobową ekipą narciarzy i snowboardzistów w różnym stopniu zaawansowania i każda z tych osób była zadowolona. Moja opinia o Valfrejus może być tylko pozytywna!


Ola -- Czwartek 10 Styczeń 2013 rok. Godzina: 14:08:02

Valfrejus urzeknie na pewnie każdego swoja malowniczością. Świetnie przygotowane trasy, atmosfera przyjazna narciarzom i snowboardzistom. Warto poszukać noclegu tuż przy wyciągu a trzeba przyznać że jest sporo fajnych hoteli, kwater i apartamentów. Szczerze polecam bo byłam bardzo mile zaskoczona tym miejscem :)


Łukasz -- Wtorek 15 Styczeń 2013 rok. Godzina: 23:53:00

Jedna z lepszych i kameralnych wiosek narciarskich we francji. Pełna kultura :), sporo tras a w nich Punta Bagna na którą trzeba się wybrać :)


wioletta -- Sobota 19 Styczeń 2013 rok. Godzina: 17:08:16

Witam, mam pytano jak mniej więcej wyglądają ceny? Np. Bagietka, gorąca czekolada na stoku czy frytki? Bo wybieramy się niebawem z mężem nie mam pojęcia jak się przygotować finansowo


Kasia -- Sobota 19 Styczeń 2013 rok. Godzina: 22:07:24

Popieram, warto się tam wybrać. W ubiegłym roku spędziłam tam urlop narciarski w marcu i byłam mile zaskoczona. Pojechałam razem z biurem podróży ale z dojazdem własnym. W sumie zależało mi na aneksie kuchennym bo jedzenie zabierałam z Polski. Trzeba przyznać że Francja jest dość droga jeśli chodzi o jedzenie choć zależy co. Ale przecież będąc tam nie można sobie odmówić prawdziwej bagietki i croissanta :) cena w granicach 50-60 eurocentów. Nabiał np. jogurty powyżej 1 euro. Tanie jest wino (od 3 euro), cidr. Jedzenie w knajpkach na pewno kosztuje już kilkanaście euro a jest ich kilka - na dolnej i górnej stacji. Ja na szybką kawę czy herbatę zjeżdżałam w ramach przerwy do apartamentu przy trasie zjazdowej.


Felix -- Poniedziałek 04 Luty 2013 rok. Godzina: 09:06:42

Właśnie wróciłem. Było fantastycznie. Apartament Les Chalets du Thabor przy samym stoku. Warunki narciarskie wyśmienite.


Rowell -- Niedziela 17 Luty 2013 rok. Godzina: 08:52:38

Przekazuję podziękowania za cenne informacje.